Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
0:0
Józefka2005
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
1:2
Orbita Bukowno
MUKP II 2002 Dąbrowa Górnicza
2:0
Rozwój II Katowice KS
KS GTV Stadion Śląski Chorzów
1:7
MKS Pogoń Ruda Śląska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
2:1
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
MKS Pogoń Ruda Śląska
4:3
MUKP II 2002 Dąbrowa Górnicza
Orbita Bukowno
2:1
KS GTV Stadion Śląski Chorzów
Józefka2005
1:2
Rozwój II Katowice KS
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
2:1
Józefka2005
MUKP II 2002 Dąbrowa Górnicza
4:0
Orbita Bukowno
KS GTV Stadion Śląski Chorzów
0:0
GKS Katowice
Rozwój II Katowice KS
3:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
3:0
MUKP II 2002 Dąbrowa Górnicza
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
4:0
KS GTV Stadion Śląski Chorzów
Orbita Bukowno
0:2
Rozwój II Katowice KS
Józefka2005
2:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP II 2002 Dąbrowa Górnicza
1:1
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
KS GTV Stadion Śląski Chorzów
0:1
Józefka2005
Rozwój II Katowice KS
0:1
GKS Katowice
MKS Pogoń Ruda Śląska
4:0
Orbita Bukowno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS GTV Stadion Śląski Chorzów
5:0
MUKP II 2002 Dąbrowa Górnicza
Józefka2005
1:0
Orbita Bukowno
GKS Katowice
3:1
MKS Pogoń Ruda Śląska
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
4:1
Rozwój II Katowice KS
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP II 2002 Dąbrowa Górnicza
0:0
Józefka2005
MKS Pogoń Ruda Śląska
2:1
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Orbita Bukowno
0:3
GKS Katowice
Rozwój II Katowice KS
1:4
KS GTV Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Pogoń Ruda Śląska
1:3
KS GTV Stadion Śląski Chorzów
Józefka2005
3:1
GKS Katowice
Orbita Bukowno
1:4
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Rozwój II Katowice KS
4:0
MUKP II 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
0:0
GKS Katowice
MUKP II 2002 Dąbrowa Górnicza
2:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
KS GTV Stadion Śląski Chorzów
2:0
Orbita Bukowno
Rozwój II Katowice KS
1:3
Józefka2005
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
1:0
KS GTV Stadion Śląski Chorzów
MKS Pogoń Ruda Śląska
0:4
Rozwój II Katowice KS
Orbita Bukowno
3:0
MUKP II 2002 Dąbrowa Górnicza
Józefka2005
2:1
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Pogoń Ruda Śląska
0:4
Józefka2005
MUKP II 2002 Dąbrowa Górnicza
1:0
GKS Katowice
KS GTV Stadion Śląski Chorzów
2:7
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Rozwój II Katowice KS
7:0
Orbita Bukowno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefka2005
1:1
KS GTV Stadion Śląski Chorzów
GKS Katowice
2:2
Rozwój II Katowice KS
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
1:1
MUKP II 2002 Dąbrowa Górnicza
Orbita Bukowno
3:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP II 2002 Dąbrowa Górnicza
1:3
KS GTV Stadion Śląski Chorzów
MKS Pogoń Ruda Śląska
0:4
GKS Katowice
Orbita Bukowno
0:2
Józefka2005
Rozwój II Katowice KS
4:3
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
4:0
Orbita Bukowno
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
4:0
MKS Pogoń Ruda Śląska
KS GTV Stadion Śląski Chorzów
2:1
Rozwój II Katowice KS
Józefka2005
2:1
MUKP II 2002 Dąbrowa Górnicza
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości